تبلیغات
دنفکس سیاره خنده
دنفکس سیاره خنده

ترکه میره سینما فیلم ترسناک نشون میده همه فرار میکنن به جز ترکه , بهش میگن تو چرا فرار نکردی ؟ میگه به من دست نزنید من ریدم......!!

ترکه توی توالت غش می کنه.بعد از نیم ساعت بهوش می آد می گه: من کجام؟ اینجا کجاست؟ کی منو ریده؟

تركه داشته تو صحرا راه میرفته، یه دفعه میبینه كوه ریزش كرده رو ریل راه آهن و یه قطار هم داره میاد. لباسشو در میاره میزنه رو چوبدستی نفت فانوسشم میریزه روش و آتیش میزنه و میدوه طرف قطار. به قطار كه میرسه خودشو میندازه زیر قطار و حسابی آش و لاش میشه.
قطار كه وای میسته میپرسن چرا خودتو زیر قطار انداختی؟ تركه میگه: والا از بچگی ریزعلی و حسین فهمیده رو با هم اشتباه می گرفتم.

ترکه یه گونی پشگل می خره, تا درشو باز می کنه, یه لره از توش می پره بیرون.ترکه بهش می گه : تو دیگه کی هستی؟ لره می گه : من اشانتیونش هستم!


ترکه می ره خاستگاری.برا اول دختره عطسه می کنه بار دوم آروغ می زنه بار سوم می گوزه ترکه میگه: ماشالله عروس خانوم از هر سوراخشون هنر می باره!

ترکه می ره خاستگاری.دختره می گوزه ترکه خیلی می خنده . دختره همگریه می شه،می ره تو اتاقش.بعد مادر ترکه اشاره می کنه به پسرش که برو از دلش در بیار.ترکه می ره تو اتاق دختره می بینه داره گریه می کنه برای اینکه از دلش در بیاره می گه: چطوری گوزو!

ترکه می ره خاستگاری.دختره سبیل داشته  ترکه  بهش می گه تو چرا سبیل داری و خیلی می خنده .دختره قهر می کنه می ره تو اتاقش.بعد مادر ترکه اشاره می کنه به پسرش که برو از دلش در بیار.ترکه می ره تو اتاق دختره می بینه داره گریه می کنه برای اینکه از دلش در بیاره می گه: خجالت بکش مرد که گریه نمی کنه!
طبقه بندی: جوک،
ارسال در تاریخ شنبه سوم بهمنماه سال 1388 توسط محسن زارع
قالب وبلاگ